خرید روشویی در کرج

Introductions & General Comments

خرید روشویی در کرج

Postby roshoyi » November 21st, 2021, 4:57 pm

روشویی چیست؟

روشویی (wash basin) لگن یا کاسه‌ای است که یک شیر آب در بالای آن گذاشته می‌شود و داخل آن دست‌ها را می‌شویند. بسیاری از مدل‌های روشویی حتی دارای یک زهکش هستند که آب را تخلیه می‌کند. در گذشته روشویی فقط جنبه کاربردی داشت و کسی به ظاهر و زیبایی آن توجه نمی‌کرد اما امروزه افراد برای خرید روشویی به سه فاکتور کارایی، زیبایی کیفیت توجه می‌کنند، زیرا زیبایی دکوراسیون سرویس بهداشتی اهمیت زیادی در زیبایی کلی خانه دارد. برای [url=https://pakhshetehran.com/Content/123/خرید-روشویی-در-کرج.html]خرید روشویی در کرج[/url] به سایت پخش تهران مراجعه نمایید

چرا خرید روشویی سنگی؟

در گذشته روشویی سنگی به این شکل بود که یک کاسه سنگی روی یک پایه سرامیکی یا کابینتی قرار داده می‌شد اما امروزه این محصول در سبک‌های مدرن، مینیمال و حتی سلطنتی ساخته و فروخته می‌شود. روشویی انواع مختلفی دارد از جمله روشویی سنگی، کابینتی، سرامیکی و شیشه‌ای، اما چرا سینک سنگی محبوب ترین نوع روشویی است؟

دوام بالا: روشویی سنگی که از سنگ‌های طبیعی ساخته می‌شوند، سال‌ها تحت فشار زیادی بوده اند و به همین خاطر بسیار با کیفیت و با دوام بالا شده اند و شکستن و سوراخ شدن آنها تقریباً غیر ممکن است. علاوه بر اینکه روشویی سنگی در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد، در مقابل عوامل مخربی مانند دمای بسیار بالا و پایین، رطوبت، زنگ زدگی و فرسایش توسط مواد پاک کننده و آب نیز مقاوم است. اگر روشویی سنگی به خوبی مهر و موم شده باشد، تا صدها سال دوام می‌آورد.
roshoyi
 
Posts: 1
Joined: November 21st, 2021, 4:39 pm

Return to Welcome to TUSG.org

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron